PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA

O nas

 

Przychodnia weterynaryjna Belvet rozpoczęła swoją działalność w 2006r. Nazwę zawdzięcza ukochanej suczce Beli, ktora przez 14 lat była wspaniałą towarzyszką i moją najlepszą przyjaciółką.

Początkowo opieką nad pacjentami zajmowałam się sama, jednak szybko rosła ilość pacjentów i zespół powiększył się do 5 osób.

 

Lek.wet.Anna Aszkiełowicz, właścicielka

Ukończyłam UWM w Olsztynie w 2004 r. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywałam podczas stażu w największej Klinice Weterynaryjnej OLwet w Olsztynie. Po stażu zostałam tam zatrudniona.

Praca w tak dużym zespole, gdzie pacjentów było bez liku była ogromna przyjemnością, ale przede wszystkim kopalnią wiedzy. Nocne dyżury nauczyły mnie umiejętności podejmowania szybkich i trafnych decyzji a doświadczeni lekarze dali poczucie bezpieczenstwa, pozwolili nabrac pewnosci siebie i nauczyli pokory, za co jestem im bardzo wdzeczna i dziękuję!

Prywatnie mama 2 dzieci Matyldy i Kajetana.


lek.wet. Małgorzata Zaręba

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. W trakcie studiów doświadczenie zdobywała jako wolontariuszka w gabinetach weterynaryjnych w Olsztynie. Od dzieciństwa pragnęła zostać weterynarzem i dziś z pasją realizuje się w tym zawodzie. Interesuje się szeroko rozumianą interną, stale poszerza umiejętności chirurgiczne, pasjonuje ją behawioryzm małych zwierząt i chętnie doradza właścicielom w tym temacie. Prywatnie mama Lilianny i właścicielka psa Dropsa. Wolny czas poświęca książkom, gotowaniu, podróżom.

 

lek.wet.Joanna Socha

Absolwentka wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie z 2012 roku. Po ukończeniu studiów odbywała półroczny staż na Katedrze Chorób Wewnętrznych pod opieką prof. Andrzeja Pomianowskiego. Z lecznicą Belvet związana od stycznia 2013 roku. Obecnie uczestnik studium specjalizacyjnego chorób psów i kotów.

 

 

tel. 89 672 38 91
kom. 606 994 300
Copyright 2012 Belvet.pl
All rights reserved