STUDIO PSIEJ URODY

Przydatne informacje

 

 1. Umawiając się na wizytę prosimy poinformować nas, jeśli Państwa pies:
  • ma trudny charakter lub jest bojaźliwy
  • cierpi na schorzenia skóry, kręgosłupa, kończyn, układu krążenia
  • jest alergikiem
  • ma sierści w bardzo złym stanie (pozwoli nam to zarezerwować więcej czasu na jego obsługę)
 2. Pierwsza wizyta w salonie powinna odbyć się już w wieku 3-4 miesięcy, niezależnie czy będzie to strzyżenie czy trymowanie. Im wcześniej zaczniemy przyzwyczajać zwierzęta do zabiegów pielęgnacyjnych tym mniej stresujące będą dla nich kolejne wizyty. Pierwsze strzyżenie/trymowanie nie musi być idealne, najważniejsze żeby pies zapoznał się z nowym otoczeniem, zapachami oraz dźwiękami, które towarzyszą czynnościom pielęgnacyjnym. Nie możemy zapominać o tym, że po wyjściu z salonu nasze zadanie się kończy. Wręcz przeciwnie. Regularne kąpiele, rozczesywanie, przemywanie oczu powinno wejść w nawyk. W ten sposób pies będzie zawsze piękny a kolejne wizyty w salonie staną się krótsze i mniej stresujące.
 3. Prosimy nie karmić psa tuz przed wizytą a także o wyprowadzenie na spacer by załatwił wcześniej wszystkie swoje potrzeby.
 4. Prosiny nie kąpać psów na kilka dni przed zabiegiem trymowania
 5. Zabiegi wykonujemy najczęściej pod nieobecność opiekuna. Dzięki temu zwierzęta lepiej współpracują z groomerem i są spokojniejsze. Ale jak najbardziej możecie Państwo być blisko w poczekalni gdzie czeka kawa lub herbata.
tel. 89 672 98 34
kom. 606 994 300
Copyright 2012 Belvet.pl
All rights reserved